2020-09-07T09:53:27+03:00
Ana Sayfa Teknoloji 7 Eylül 2020 466 Görüntüleme

Huawei FreeBuds Pro geliyor: İşte özellikleri

Çin odaklı teknoloji yapımcısı Huawei, bugüne dek birçok kablosuz kulaklık geliştirdi. Yalnız şirket, her yeni modelde kulaklıklarına yeni {özellikler} eklemeye devam etmekte ve en son internete sızan görüntüler, firmanın FreeBuds Pro isminde yeni bir kulaklığı tanıtmaya hazırlandığını işaret ediyor.

Direkt olarak Apple’ın AirPods Pro model kablosuz kulaklıklarına alan okuması beklenilen Huawei Freebuds Pro, etken gürültü önleme teknolojisiyle geliyor. Yalnız ürünün tasarımının AirPods Pro’ya fazlaca benzediği dikkatlerden kaçmıyor.İŞTE HUAWEI FREEBUDS 3 PRO’NUN İLK GÖRÜNTÜLERİHuawei’nin ilerlettiği Kirin A1 çipinden güç alması beklenilen aygıt, Bluetooth 5.2 bağlantısını kullanıyor. Her iki kulaklık, 52.5 mAh kapasiteli küçücük birer bataryaya haiz. Yalnız cihazın şarj kasasıyla birlikte kaç saat batarya ömrü sunmuş olacağı şimdilik bilinmiyor.

Kara, gümüş ve beyaz olmak suretiyle üç değişik renkte satışa sunulması beklenilen Huawei FreeBuds Pro’nun Avrupa’daki fiyat etiketinin 150 euro olması umut ediliyor.

Ürün, Huawei’nin yapacağı basın toplantısıyla 10 Eylül’de karşımıza çıkacak.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama