Ana Sayfa Künye

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ

HABERCİ İNTERNET MEDYA HİZMETLERİ

Bedrettin Dalan Blv, Ziya Gökalp

34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul

Başakşehir / İSTANBUL

TEL: (0212) 466 66 56
FAX: (0212) 466 56 57
GSM: 0535 466 65 48

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Mustafa KARSLIOĞLU

info@haberci724.com

SORUMLU MÜDÜR

Ali Han GÜYEN

yonetim@haberci724.com

EDİTÖRLER

Atilla CANİK – canik@haberci724.com

Mustafa AKSU – aksu@haberci724.com

Hacer ALAŞAHAN – alasahan@haberci724.com

Ayşe VARLIKLI –  varlikli@haberci724.com

Zübeyde SORGUN – sorgun@haberci724.com

REKLAM REZERVASYON

reklam@haberci724.com

HUKUKİ İŞLER

Av. Resul TAMYAR

ALTYAPI ve TEMA

OHaber Teması

UYARI

haberci724.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı HABERCİ İNTERNET MEDYA HİZMETLERİ A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2017 haberci724.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları haberci724.com ’a aittir. haberci724.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar haberci724.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

haberci724.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. haberci724.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Rahatsız olunan ve kaldırılması istenen haberler için info@haberci724.com adresi üzeriden iletişime geçerek ilgili haberi yayından kaldırılma isteğini sebebi ile beraber gönderebilirsiniz. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberci724.com. However, sometimes the haberci724.com uses third parties to process your information. haberci724.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberci724.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberci724.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberci724.com and its services. When you use haberci724.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberci724.comcookies section of our full Privacy Policy.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama