2020-05-30T01:25:48+03:00
Ana Sayfa Teknoloji 30 Mayıs 2020 602 Görüntüleme

R10.net Kurucusundan Koronavirüs Süreci Hakkında Açıklamalar var!

Webmaster platformu R10.net’in Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Çetin, tecim yapmak isteyen firmaların fiziki ortam haricinde ticaretlerine devam edebilmeleri için web üstünden iş yapmalarının ve hedefledikleri kesime ulaşabilmenin büyük bir ehemmiyet arz ettiğini altını çizdi.

İHA’nın aktardığı habere bakılırsa, medya sektörü benzer biçimde artık tecim sektörünün de tamamen online ortama yöneleceğinin altını çizen Çetin, şunları kaydetti:

GELECEK İNTERNETTE!

Coşkun Çetin açıklamalarına şöyleki devam etti:

Koronavirüs sürecinde devletin almış olduğu kararları ekibiyle beraber harfiyen uyguladıklarını söyleyen Coşkun Çetin, Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmüş olduğu R10.net ve Megatrhost.com firmaları için de aynı kuralları uygulayarak, evde hizmet vermeye başladıklarını belirtti. Üstelik evde geçirilen zamanda, sitelerinin hitlerinin 3’e katlandığını belirterek, webmasterların ve evden çalışmak isteyen insanların etken olarak R10.net üstünden hizmetlerini başka insanlara ulaştırmaya çalıştıklarını beyan etti. Türkiye’nin en büyük firmalarının R10.net’e üye olmak için e-mail gönderdiklerini ve bireysel ya da ticari amaçla kullandıkları sitelerinin, uygulamalarının tüm gereksinimlerini R10.net’te bulunan webmasterlar üstünden çözümlediklerini deklare etti.

ÜYELİK İŞLEMLERİ KOLAYLAŞTI

Çetin, korona sürecinde üyelik sistemini değiştirerek, üye olmak isteyenlerin daha kolay bir halde siteye dahil olmalarını sağladıklarını da deklare etti.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama