2020-08-27T08:18:11+03:00
Ana Sayfa Teknoloji 27 Ağustos 2020 334 Görüntüleme

iPhone 12 Pro Max tasarımı ve teknik özellikleriyle sızdırıldı

Apple’ın yeni amiral gemisi olacak iPhone 12 Pro Max, kamera, ekran ve batarya benzer biçimde {özellikleriyle} eş güdümlü aslında görüntülendi. Sızıntıya bakılırsa telefon, hareketli 120 Hz yenileme süratli 6,7 inçlik bir ekranla istikbal.

Webtekno’nun haberine bakılırsa; Son devresinin en fazlaca beklenilen akıllı telefonlarından olan Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 12 Pro Max, ilk defa çalışırken görüntülendi. Telefonun şarj süratini, çentik boyutunu, kamera ve ekran özelliklerini görmemizi gerçekleştiren bu sızıntı, itimat edilir kaynaklardan geldi.

Hem tasarımsal hatta donanımsal özelliklerini gördüğümüz sızıntıda en çok ilgi çeken şeylerin başlangıcında ekran yenileme sürati geldi. Hareketli olarak ayarlanabilen 120 Hz yenileme hızına mevcut olduğunu gördüğümüz iPhone 12 Pro Max, tasarımsal şeklinde de önceki serilerde bulunduğu benzer biçimde tekrar büyük bir çentikle karşımıza çıkacak benzer biçimde gözüküyor.

İPHONE 12 PRO MAX, 6,7 İNÇLİK BİR EKRANLA GELECEK

iPhone 12 Pro Max’in meydana çıkan özelliklerine baktığımızda karşımıza 6,7 inç boyutunda 2778 x 1284 px çözünürlüğe ve 120 Hz hareketli yenileme hızına haiz bir ekran çıkıyor. OLED ekranın bunun yanı sıra 458 ppi ve ekrana basma uzunluğunu algılayabilen Haptic Touch özelliği bulunacak.

Telefonun 120 Hz’lik hareketli yenileme sürati, istenildiği hallerde 60 Hz’e düşürülebilecek. Böylece tek şarjla daha uzun bir kullanım sağlanabilecek.

20 W HIZLI ŞARJ ÖZELLİĞİ BULUNACAK

Apple’ın yeni amiral gemisinde kaç mAh batarya olacağı bilinmiyor, yalnız hem kablo hatta kablosuz şarj özelliğini sunan olacağı biliniyor. 20 W süratli şarj hususi durumunu destekleyecek iPhone 12 Pro Max’in buna karşın süratli şarj amacıyla bir adaptöre haiz olmayacağı gelen bulgular içinde. Şu demek oluyor ki telefonu süratli şarj teknolojisiyle kullanmak isteyenlerin adaptör amacıyla fazladan ücret ödemeleri gerekecek.

KAMERA

Apple, yeni amiral gemisinde kameraya da fazlasıyla ehemmiyet veriyormuş benzer biçimde gözüküyor. LiDAR tarayıcısına mevcut gözlemlenen iPhone 12 Pro Max’in böylece otomatik odaklamasının eskisine göre daha faydalı olacağı düşünülüyor. Bunun yanında telefonun 4K çözünürlükte 120 / 240 FPS ağır çekim videolar çekebileceğini söyleyebiliriz. LiDAR tarayıcı vasıtası ile ilerlemiş gece modu ve gürültü azaltma benzer biçimde {özellikleri} içeriğinde barındıracak iPhone 12 Pro Max’in bütün bu bileşenler göz önüne alındığında kamera performansında kullanıcılarını memnun edeceği düşünülüyor.

TASARIM

iPhone 12 Pro Max ile ilgili bilgili olmamızı gerçekleştiren görsellerde dizayn detaylarını da görmüş olduk. Telefonun önceki serilerde bulunduğu benzer biçimde büyük bir çentikle geldiği görülürken yan çerçevelerin de geniş bulunduğu gözlemleniyor. Kuşkusuz telefon daha çıkmadığı amacıyla net bişi söylemek amacıyla birazcık erken. Peki sizce yeni iPhone 12 Pro Max’te olacak {özellikler} bir amiral gemisi amacıyla kafi mi? Düşüncelerinizi yorumlar evresinde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama