2020-10-05T08:56:31+03:00
Ana Sayfa Yaşam 5 Ekim 2020 593 Görüntüleme

Faciaya ramak kala! Gelin ve damat şoku yaşadı

Kaza, saat 16.30 sıralarında Ereğli ilçesi Süleymanlar Mahallesi Amirallik Kavşağı mevkiinde ortaya geldi. Hüseyin Tatoğlu Kültür Merkezi’nde Melek Acar- Murat Deniz ikilisinin nikahına katılan Hasan Aksoy (64), nikahtan sonra 67 AAY 309 plakalı cipine binerek kültür merkezinden ayrılmak istedi. Hasan Aksoy’un denetimini kaybettiği cip seyir halindeki 67 ABK 715 plakalı cipe çarptıktan sonra kıyı bandına girdi. Kıyı bandında anı fotoğrafı çektiren gelin ve damat ile yakınlarının arasına giren cip 2 şahsa çarptı. Hakinar Deniz (57) ve Emel Makaracı(47) yaralandı. Haber verilmesi üstüne gelen 112 Acil ekipleri yaralanan Hakinar Deniz ile Emel Makarcı’yı hastaneye kaldırdı. Kazadan sonra sinir krizi yaşamış yaralı yakınlarını çevredeki vatandaşlar sakinleştirmeye çalıştı. Gelin Melek Acar ise gözyaşlarını tutamadı.

Sürücü Hasan Aksoy, aracın bir anda hareket ettiğini ve frene basmasına karşın durduramadığını ifade etti. Aksoy, ifadesi alınmak üzere polis karakoluna götürüldü.

KAZA ANI KAMERALARA YANSIDI

Kaza anı ise emniyet kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde aracı ile hareket eden Hasan Aksoy’un bir anda yola çıktığı kara renkli bir cipe çarptıktan sonra kıyı bandına girdiği, kıyı bandına girdiği sırada bir çocuğun son anda aracın altında kalmaktan kurtulduğu görülüyor.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama