2020-09-29T08:25:25+03:00
Ana Sayfa Yaşam 29 Eylül 2020 721 Görüntüleme

Akıllara durgunluk veren olay! ‘Bebeğimizi 12’nci kattan sarkıttı’

Beş sene evvelce gecirdiği kaza ardından yürüme engelli durumuna gelen ve yüzde 90 engelli raporu buluna Buse A. ile Şahan Furkan A., geride bıraktığımız sene nisan ayında evlendi. 7 ay evvelce bir kız çocukları dünyaya gelen çiftin mutluluğu iddiaya göre Şahan Furkan A.’nın alkol ve uyuşturucu kullanmaya başlamasıyla kabusa dönüştü. Buse A.’nın iddiasına göre, Şahan Furkan A. dün akşam eşine şiddet uyguladı, yerlerde sürükledi. Ardından 7 aylık bebeğini balkondan sarkıttı. Şiddet olayının sonrasında Buse A., anında polise gidip, eşi ile ilgili uzaklaştırma kararı aldırdı. Bunun dışında bugün boşanma davası açtı.  

‘7 AYLIK BEBEĞİMİZİ BALKONDAN SARKITTI’

Bebeğini den alıp, annesinin evine sığınan Buse A.,  Şahan Furkan A. ile 2018 senesinde tanışıp, evlilik kararı aldıklarını anlatarak, “Askere gidip geldikten sonra evlendik. Başta hier şey iyiydi. Yalnız evlendikten sonra değişti. Şiddet balayında başladı. Üç ay sonra kızıma hamile kaldım. Hamileyken den şiddet gördüm. Bir hafta yattım. Düşük yapma riskim oluştu. Evliliğim süresince sıksık fiziksel ve psikolojik şiddete maruz kaldım. En son dün gece beni darbetti. Yerlerde sürükledi. Bebeğime ellerimle yapıştım, bişi yapmasın diye. Beşiğe den tekme attı. Gözümün önünde 7 aylık kızımı 12’nci kattan aşağı sarkıttı. Olanları kimseye söyleme diye tehdit etti. Annem ve polisler çığlıklarıma koşup, geldi. Karakola gittik. Suç duyurusunda bulundum. Korkudan o eve gidemiyorum.”  

‘BEBEĞİMİ KAÇIRMAKLA TEHDİT EDİYOR’

Buse A., “Bugüne kadar hep çocuğum amacıyla sustum ancak son olaydan sonra dayanacak gücüm kalmadı. Çok korkuyorum, bana ve bebeğime bişi yapacak diye. Bebeğimi kaçırmakla tehdit ediyor. Bizden uzak dursun, istemiyorum onu. Yetkililerden yardım istiyorum. Lütfen sesimi duysunlar” dedi.

 

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama