2021-01-16T23:30:48+03:00
Ana Sayfa Spor 16 Ocak 2021 286 Görüntüleme

Mesut Özil, F.Bahçe’de! İşte alacağı ücret…

Fenerbahçe, Mesut Özil transferinde sonuca ulaştı! Mesut Özil, Fenerbahçe’den… Deneyimli futbolcunun, kulübü Arsenal ile fesih görüşmelerini neticelendirmesinin sonrasında sarı-lacivertliler, Mesut Özil’i İstanbul’a çağrı etti.

ÖZEL UÇAKLA GELECEK

DHA’nın haberine göre, Özil, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un özel uçağıyla yarın akşam ya da pazartesi günü İstanbul’a istikbal. Uçuş planlamasının yarın tamamlanması bekleniyor.

ÇAMLICA’DAKİ VİLLASINDA SON HAZIRLIKLAR

Diğer yandan muhteşem bir imza töreni amacıyla hazırlık yapan sarı lacivertliler, hafta içi Mesut Özil’i 3.5 senelik süre ile kadrosuna katacak. Mesut’un İstanbul’da Çamlıca’da aldığı villanın tadilatı bütün süratiyle sürerken, oyuncunun ailesiyle eş güdümlü birkaç ay diğer bir yerde kalacağı haber edinildi.

ARSENAL KULÜBÜ 6 TAKSİTTE ÖDEME YAPACAK

Ajansspor’un haberine göre ise Arsenal kulübünden aşağı yukarı 8 milyon euro alacağı olan Mesut Özil, bir haftadır devam eden görüşmeler ardından fesih sözleşmesine imza attı. Özil, Fenerbahçe’ye gelmek amacıyla alacağı olan paranın bir kısmından vazgeçmek mecburiyetinde kaldı. Özil 8 milyon euro yerine 5 milyon euro para almaya kabul etti. Arsenal, Özil’e bu parayı 6 taksitte ödeyecek.

FENERBAHÇE’DEN ALACAĞI ÜCRET

Özil ile oluşturulan görüşmeler ardından futbolcu senelik 4 milyon euro garanti para ve maç başı 25 bin euro para ve özel pirimler alacak. Şampiyonluk durumunda Özil’e 500 bin euro, Şampiyonlar Ligi’ne katılım durumunda 250 bin eurobonus verilebilecek.

Mesut Özil bunun dışında 5 milyon euro da imza parası alacak.

LOGOSUNU DEĞİŞTİRDİ

Diğer yandan Mesut Özil’greneboom flaş bir hareket geldi. Özil, sosyal medyadaki profil logosunun rengini sarı lacivert yaptı.

FENERBAHÇE TWEET ATTI, SOSYAL MEDYA YIKILDI!

Fenerbahçe resmi Twitter hesabı da “Gel gündüzle gece olalım.” yazan bir tweet atarak Mesut Özil’ter aktarmasına resmen selam çaktı.

Tarkan’ın “Gül Döktüm Yollarına” adlı şarkısında geride bıraktığımız sözlerin devamında “Gel birlikte mesut olalım.” sözleri yer almakta.

İşte Fenerbahçe’nin o tweeti…

�� Gel Gündüzle Gece Olalım… ��⏳

MESUT’DAN FENERBAHÇE’YE CEVAP GECİKMEDİ

Mesut Özil den sarı-lacivert kalpler ve kum saatiyle Fenerbahçe’nin tvitine yanıt atarak aktarımı açıkladı.

����⏳ https://t.co/cpicr1zksP

Haberin Özeti

İlginizi çekebilir

Aslan, Kartal’a hazır

Aslan, Kartal’a hazır

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama