2021-02-20T00:43:42+03:00
Ana Sayfa Dünya 20 Şubat 2021 533 Görüntüleme

Haftalar sonra ilk kez! Trump çifti birlikte görüntülendi

ABD’nin 45’inci başkanı Donald Trump ve eşi Melania, 20 Ocak Ayı’ta Beyaz Saray’dan eş güdümlü ayrıldıktan sonra ilk defa Mar-a-Lago tatil beldesindeki bir restoranda görüntülendi.

ABD’nin siyasi ve özel hayatıyla gündemden düşmeyen eski başkanı Donald Trump ve eşi Melania, 20 Ocak Ayı’ta Beyaz Saray’dan eş güdümlü ayrıldıktan sonra ilk defa Mar-a-Lago tatil beldesindeki bir restoranda görüntülendi.

Melania Trump, Beyaz Saray’dan ayrıldıktan sonra sosyal medya hesabından 14 Şubat Sevgililer Günü’nde iki gönderi paylaşmış ve iki gönderide den eşi Trump’tan bahsetmemişti.

Ünlü çift, Florida’daki Mar-a-Lago tatil beldesinde aile dostları doğrultusundan verdiği yemekte tek tek poz verdi.<BOŞANACAK İDDİALARI GÜNDEME GELMİŞTİ

Diğer yandan, klinik psikolog olan 55 yaşındaki Donald Trump’ın yeğeni Mary Trump, İngilz medyasına verilen röportajda, çok konuşulacak iddialarda bulunmuştu.

Mary Trump, önceki First Lady Melania Trump’ın evliliğinden mutlu olmadığını ve boşanmak istediğini iddia etmişti. Yeğen Trump, eski First Lady’nin boşanmayabileceğini yalnız amcasının eşine muhabbet göstermediğini savunarak,  “Eşine muhabbetli davrandığına inanmıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

ABD’nin 45’inci Başkanı Trump, dört senelik görevinin sonrasında Beyaz Saray’a 20 Ocak Ayı’ta veda ederek, vazifesini Başkan Joe Biden’a devretmişti. 

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama