2020-12-18T15:57:34+03:00
Ana Sayfa Spor 18 Aralık 2020 619 Görüntüleme

Beşiktaş’ta Aboubakar gerçeği

2 kez çapraz bağları koptu, Kara-Beyazlılar’a katıldığında sakatlık problemleri nedeniyle büyük şüpheler vardı. Yalnız Kamerunlu yıldız, performansıyla şaşırttı. Kartal’ın golcüsü bireysel olarak kuvvetlendirme çalışmaları yaptı. 9 maçta 6 gol atan 28 yaşındaki futbolcu, geldiği günden bu yana bir kez bile sıhhat ekibinin tedavisine gereksinim duymadı.

HİÇBİR ŞEYE ALDIRMADI

Takvim’den bulunan habere göre, sezon başında Porto’dan takıma katılan 28 yaşındaki golcü futbolcunun, daha evvelce 2 kez çapraz bağları koparken, dizinde ezilme bulunuyordu. Bu yüzden kaynaklı da Kamerunlu yıldızın, benzer problemler yaşayabilecek olması nedeniyle aktarımı bir devre eleştiri hususu olmuştu. Yalnız Aboubakar, hiçbir şeye aldırış etmeden çalışmaya devam etti.

İDMANLAR PERFORMANSINA YANSIDI

Kamerunlu santrforun, hier gün antrenmanlardan evvelce bireysel olarak kuvvetlendirme çalışması yaptığı meydana çıktı. Aboubakar’ın yaptığı bu idmanlar, performansına da yansıdı. 28 yaşındaki futbolcu, 9 maçta 6 gol ve 1 asist yaptı. Genellikle yıldız oyuncunun, takıma katıldığı günden bu yana bir kez bile sıhhat ekibinin tedavisine gereksinim duymamış olması ilgi çekti.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama