2020-10-16T08:11:42+03:00
Ana Sayfa Spor 16 Ekim 2020 510 Görüntüleme

Galatasaray’da başkanlığa bir aday daha

Galatasaray’ı daha da yüksek mertebelere taşımak amacıyla yola çıktığını bildiren Galatasaray Yönetici ve İş İnsanları Derneği (GSYİAD) eski Başkanı Metin Öztürk, seçim amacıyla hazır olduğunu ifade etti.

Galatasaray’da 2021 Mayıs Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda başkanlığa aday olacağını çok daha önceden bildiren GSYİAD eski başkanı Metin Öztürk, ‘Daha Kuvvetli Galatasaray’ sloganıyla yola çıktı.

Asistanaliz Genel Yayın Yönetmeni Arda Ün’ün özel haberine göre, Başkan Mustafa Cengiz’te sıhhat sorunlarından bir sene evvelce çalışmalarına başlayan Metin Öztürk, mayıs ya da daha evvel olabilecek seçime şuandan hazır. Aylardır profesyonel ekibiyle toplantılar düzenleyen ve bu toplantılarda projelerini ayrı ayrı aktaran Öztürk’ün kulüpteki problemleri çözüme ulaştırmak amacıyla yoğun mesai harcadığı belirtildi.

KULÜBE NEFES ALDIRACAĞIZ

Kulübün mali yapısı da göz önünde bulundurulduğunda plusteken mühim gelir kaynağı sponsorluk anlaşmaları. Metin Öztürk’ün sponsor konusu ile ilgili kulübe net çözümler getireceği öğrenilirken, çoğu sponsorla şuandan masaya oturduğu ve görüşmeleri tamamladığı ifade edildi.

METİN ÖZTÜRK İLE METİN OKTAY RUHUNA DÖNÜŞ

Ismini Galatasaray’ın unutulmaz efsanesi Metin Oktay’dan alan ‘Metin’ Öztürk’ün camia içerisinde beklenilen huzur ortamını da tekrardan yaratarak birlik ve beraberliği sağlaması bekleniyor. Kutuplaşmaya son vermek isteyen Öztürk’ün barış ortamını hazırladığı kulislerde konuşulmaya başlandı.

GALATASARAY SEVGİSİ BABADAN MİRAS

Metin Öztürk’ün rahmetli babası Süleyman Öztürk’ün 30 sene Galatasaray Adası’nın müdürlüğünü yapmış olması da sarı kırmızıya adanmış bir yaşamdan yaklaştığını gözler önüne seriyor.

GENÇ VE DİNAMİK EKİP

Öztürk’ün seçim ateşi şimdilik {başlamadan} öncesinde projelerini ekibiyle birlikte masaya yatırıp disiplinli bir şekilde epey zamandır çalıştığı, genç isimlerden meydana gelen özel bir inceleme ekibi kurduğu ve dakika dakika Galatasaray’ile ilgili hier konuyu takip ettiği haber edinildi.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama