2020-11-13T10:50:56+03:00
Ana Sayfa Spor 13 Kasım 2020 435 Görüntüleme

Emre Belözoğlu’ndan koronavirüs itirafı geldi

Fenerbahçe’den sportif direktör Emre Belözoğlu ile muavini Selçuk Şahin ve idari menajer Volkan Ballı’nın da Covid-19’a yakalandığı yalnız hastalığı hiçbir sendrom göstermeden atlattıkları meydana çıktı.

Sarı lacivertli takımın perşembe günkü antrenmanı esnasında gazetecilerle sohbet eden Belözoğlu’na, Türkiye-Hırvatistan milli maçında oynayan ve Covid-19’a yakalandığı belirlenen Domagoj Vida’nın karşılaşma evveli Caner Erkin’e sarılması hatırlatıldı.

SAMANDIRA KIPKIRMIZI

Panik gerçeklştirmeyi gerektirecek bir hal olmadığını dile getiren Belözoğlu, “Yapacak bişi yok. Covid-19 bundan sonra hayatın bir gerçeği. Onunla yaşamayı öğreneceğiz. Bu hastalık aslında çok enteresan; ‘Vida, Caner’e sarıldı, onda da çıkar’ diye bişi yok. Bulaşmayabilir den. Örneğin ben den Selçuk Şahin den, Volkan Ballı da haberimiz dahi olmadan, hiçbir sendrom hissetmeden Covid-19 geçirmişiz. Bunu vermag testinde antikor çıkınca öğrendik ve çok şaşırdık. Hepimiz çok dikkatli olmalıyız. Örneğin tesislerimizin varolduğu Samandıra’ya Covid-19 haritasında bakınca kıpkırmızı görünüyor” şeklinde konuştu.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama