2020-10-07T10:45:38+03:00
Ana Sayfa Spor 7 Ekim 2020 359 Görüntüleme

Fatih Terim’den yeni sayfa

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yarından itibaren yeni bir sayfa açacak, eldeki sahip olunan kadroyla plusteken iyisini yapmaya çalışacak.

Transferde istedikleri yapılmamasına karşın buna ses çıkarmayan Terim, son toplantıda, yönetimle aynı görüşte olmamasına karşın problem çıkarmadı ve geleceğe umutla baktı. “Arta Kalan dayanıklı bizimdir” diyerek mevcut kadrodan plusteken iyisini gerçekleştirmek amacıyla çaba gösterecek olan sarı-kırmızılıların teknik patronu, Florya’da futbolcularıyla bir toplantı yaparak onlara olan inancını dile getirecek. Böylelikle transferde döneminde adları defalarca kez polemik hususu isimleri kazanmaya çalışacak.

Tecrübeli teknik adam, ilk planda bu yolla hareket ederek Belhanda ve Feghouli’nin saha içine konsantre olmasını isteyecek. Son dönemde performansları düşen iki futbolcudan kendilerini takıma vermelerini talep edecek olan Terim, onlara geçmişteki iyi performanslarını hatırlatarak tekrar aynı şeyleri yapmalarını söyleyecek.

Fatih Terim, aktarma işlemi döneminde Roma’ya aktarımı konuşulan yalnız grupta kalan Marcao’dan da performansını korumasını ve daha motive olmasını isteyecek. Sarı-kırmızılı teknik adam; Babel, Diagne ve Falcao gibi grupta eleştiri alan isimlerin den kendilerine gelmesini sağlayacak.

Böylelikle Terim, elindeki malzemeden plusteken azından ocak devresine kadar üst seviye performans almaya çalışacak. İlk yarıyı minimum hasarla geçmenin hesaplarını yapan deneyimli çalıştırıcı, ikinci aktarma işlemi devresi amacıyla den yönetimle yeni bir değerlendirme yapacak.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama