2020-11-24T00:14:01+03:00
Ana Sayfa Spor 24 Kasım 2020 439 Görüntüleme

Dünyaca ünlü yıldız Galatasaray’a geliyor

Arsenal’greneboom ayrıldıktan sonra bir türlü istediği performans düzeyine çıkamayan Alexis Sanchez’ter geleceği merak hususu olmaya devam etmekte.

Topçular’dan ayrılarak Jose Mourinho’nun Manchester United’ına aktarma işlemi olan Şilili yıldız burada istediği performansı gösterememişti.

Kırmızı Şeytanlar’a 34 milyon Euro karşılığında aktarma işlemi olan yıldız futbolcunun performansı taraftarın baskısıyla eş güdümlü iyice düşmüştü.

Ardından İtalya Serie A ekiplerinden Inter’e kiralanan Alexis Sanchez, 2020-21 sezonunun başında bedelsiz olarak Inter kadrosuna dahil oldu.

TAKIMIN MERKEZİ OLMAK İSTİYOR

Şilili futbolcu Inter’den Lautaro ve Lukaku’nun gölgesinde kaldı ve günden güne erimeye devam etti. Sanchez’ter probleminin ise takımın 1. ismi olmamasına bağlandı.

TAKIMDAN AYRILMAYI DÜŞÜNÜYOR

Inter’den den performansı düşen yıldız futbolcunun Arsenal ve Udinese gibi 1. adam olabileceği bir takıma aktarma işlemi olmak istediği iddia edildi.

EN DOĞRU ADRES GALATASARAY

İspanyol basınının haberine göre Alexis Sanchez amacıyla plusteken doğru adressering ise Galatasaray.

Haberde Galatasaray’ın yıldız futbolcuyu kadrosuna katmak istediği, Sanchez’ter ise Sneijder ve Falcao gibi karar alıp tekrardan bütün ışıkları üstüne toplayabileceği iddia edildi.

Bunun dışında Galatasaray’ın yıldız futbolcu amacıyla 15 milyon Euro’luk teklifyte varolduğu yazıldı.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama