2020-10-05T17:06:39+03:00
Ana Sayfa Spor 5 Ekim 2020 486 Görüntüleme

Beşiktaş’tan Serdar Aziz sürprizi

Transferde gelenler mümkün oldukça çoğu isimle den yollarını ayıran Fenerbahçe’den son maçta kadroya bile alınmayan Serdar Aziz den sürpriz bir ilerleme yaşandı.

Galatasaray ile alacakları karşılığında sözleşmesini feshedip Fenerbahçe’ye aktarma işlemi olan Serdar Aziz’te ezeli rakip Beşiktaş ile prensip anlaşmasına ulaştığı iddia edildi

Fenerbahçe’nin geniş kadroda düşünmediğini Serdar Aziz’e iletmesinden sonra kara beyazlı yöneticiler Fenerbahçeli yöneticilerle bir araya geldi ve aktarma işlemi görüşmesi gerçekleştirdi.

Beşiktaşlı yöneticiler Serdar Aziz amacıyla bonservis bedeli ödemek istemediğini, yıldız oyuncunun Fenerbahçe’greneboom alacaklarının yarısını karşılığında aktarımı yapmak istediklerini ilettiler. Serdar’ın sarı lacivertli ekip ile 2 senelik daha sözleşmesi bulunmantadır. Erol Bulut’un kadroda düşünmediği Serdar Aziz den sarı lacivertli ekipten ayrılmak istiyor. 29 yaşındaki savunma oyuncusu şayet Fenerbahçe ile arasındaki alacak meselesini çözerse Beşiktaş ile sözleşme görüşmelerine başlayacak.

Tarafların anlaşması halinde Serdar Aziz gün ortamında Beşiktaş ile 3 senelik sözleşme imzalayacak. Serdar Aziz bu sezon Fenerbahçe ile yalnızca 1 maçta forma giyerken geride bıraktığımız sezon 23 maçta forma giymiş 4 gole imza atmıştı.

Haberci Android Uygulama
Haberci Android Uygulama