2020-08-16T16:16:46+03:00
Ana Sayfa Gündem 16 Ağustos 2020 42 Görüntüleme

MHP lideri Bahçeli’den Joe Biden’a sert tepki

MHP Genel Başkanı Bahçeli açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Türk milletinin lekeli meşrebini ve karanlık mizacını oldukca iyi bilmiş olduğu ABD’nin Demokrat Parti Başkan Talibi Joe Biden’in kabul edilemez skandal açıklamaları ülke gündeminin ağırlık merkezine yerleşmiştir.

Bugüne dek darbelerin, müdahalelerin, krizlerin, terör eylemlerinin ve demokrasi karşıtı arayışların arkasında kimlerin bulunduğu da zaten tescillenmiştir.

Bu şahsın Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına, egemenlik haklarına, ulusal iradenin takdir ve seçimine hücumu yalnız düşmanlık olarak değerlendirilecektir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı devirmeyi hedeflemesi, bunu darbeyle değil de muhalefeti destekleyip seçim yolu ile yapılması gerektiğine vurgu yapması alçak bir plandır.

Demokrasiye inanan asla kimse böylesi {korkunç} ve şeytani bir emeli yanıtsız ve karşılıksız bırakmayacaktır.

Türkiye’nin ne kadar büyük ve derin bir kalım problemine maruz kalmış olduğu iyice netleşmiştir.

Dış mihrak tanımlamasının düşsel değil hakiki ve sahici bir belirleme bulunduğu somut şekilde tevsik ve teyit edilmiştir.

Bağlaşık kisvesine bürünmüş muhasım odakların kimliği ve yüz hatları açığa çıkmıştır.

Biden’in iğrenç ve ilkel gayesinin aşağı yukarı benzeri geçen aylarda piyasaya sürülen Rand Corporation Raporu’nda da yer bulmuştur.

Muhalefete açık yardım vermekten bahseden Biden’in kimlerle, hangi zeminlerde kapalı dönem bağlantı ve temas durumunda bulunduğu geldiğimiz bu aşamada gün yüzüne çıkarılmalıdır.

Türkiye’ye karşı gittikçe yoğunlaşan siyasal, ekonomik ve diplomatik şantajların Evangelist Biden ve içimizdeki ortaklarıyla bağlantıları mutlak hızda tartışılmalı, yurt hainleri deşifre edilmelidir.

Karşıcılık partilerinin eften püften reaksiyonları, yasak savan açıklamaları, kuşkulu, kuruntulu ve karışık değerlendirmeleri tehdidin büyüklüğü göz önüne alındığında yetersiz niteliktedir.

Sayın Cumhurbaşkanımızı devirme hedefi, terör örgütleriyle beraberlik mesajı bilinmelidir ki, müttefiklik ve stratejik ortaklık örtüsünün altına katiyen gizlenemeyecek, çuvalı delen mızrak iki ülke arasındaki ilişkileri ağır şekilde zedeleyecektir.

Türkiye tam bağımsız ve bağlantısız bir ülkedir.

ABD’nin sömürgesi, örtülü operasyon sahası, tutsağı ve kolonisi muhakkak olmayacaktır.

Biden’in aday olmadan evvelce yapmış olduğu melanet hitabı yedi aylık bir maziye haiz olsa da, bu pis kişi Türk ve İslam düşmanı olarak ülkemize sertlik ve nefret cephesi açmıştır.

Bu konuşmanın niye bugün tedavüle çıktığını, diğer bir ifadeyle zamanlamasını sorgulayanlar başta CHP olmak suretiyle fena niyetlidir.

Demokrasiden geçinen şarlatanlar, sözde yarım aydın ve yorumcular, sanatçılar, akademisyenler, bunun yanı sıra zillete düşen karşıcılık partileri amalı, ancaklı, fakatlı cümle kurmadan, bu ortamın kime yarayıp yaramayacağını kurnaz kurnaz analize tevessül etmeden Türkiye’nin doğrultusunda ön koşulsun {duruş} göstermek mecburiyetindedir.

Gün ulusal şuurun sancağı altında toplanma günüdür.

Aksi durumda bahse mevzu kategorideki hepimiz telafisi olası olmayan zan ve töhmet altında kalacaklardır.

Kürt kökenli kardeşlerimizin de ABD’nin tuzak ve tahriklerine katiyen saygınlık etmeyecekleri emsalsiz inancımızdır.

ABD’nin Başkan Talibi mertebesine ulaşmış müstevli artığının Türkiye üstünde hesap yapması, siyasal ameliyatı aklından geçirmesi, kumpas ardında koşması tam bir kokuşmuşluktur.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Hükümet seçilmiş ve görevinin başındadır.

Bu tarz şeyleri devirmeyi düşünmek ve dile getirmek demokrasi husumeti olmakla eş güdümlü açık bir suçtur.

Bu suça ortaklık ve işbirlikçilik yapanların iki cihanda da yatacak bölgeleri olamayacaktır.

Milliyetçi Hareket Partisi Joe Biden’i şiddetle lanetlemektedir.

ABD Demokrat Partisi’nin de aynı tutum içerisinde olmasını mecburi görmektedir.

Türkiye’yi uzaktan kumanda edip güdümlü ve yönetilebilir bir ülke olarak görenlerin alayı Cumhur İttifakı’nın şaşırtıcı ve müstesna iradesiyle şaşkına dönecekler, şüphesiz kesif bir mağlubiyet alacaklardır.

Türkiye Cumhuriyeti icazet ve izinle kurulmamış, bu vasıtalarla da kutlu geleceği belirleme ve hem de tahrip edilemeyecektir.

Son ilerlemeler kapsamında Türk milleti kenetlenmiş bir durumda onuruna, iradesine, şerefine, istiklaline sonuna kadar haiz çıkacaktır.

Cumhur İttifakı vatanını, ülkesini ve ulusal namusu kahramanca savunacaktır.

Biden ve ipotekli uşakları rezil rüsva olmaktan da kurtulamayacaklardır.


Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.